Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Jednoduché účtovníctvo
5 hviezdičiek 117 hodnotení

Ste podnikateľ a trávite každý mesiac hodiny prípravou dokladov pre účtovníka? Ste živnostník, ktorý si účtuje reálne výdavky? Alebo zamestnanec, ktorý prichádza do styku s účtovnými dokladmi a má v nich zmätok?

Akreditovaný kurz Jednoduché účtovníctvo je presne pre vás. Naši lektori pomocou praktických príkladov naučia viesť agendu jednoduchého účtovníctva aj úplných začiatočníkov.

Skúsenejší si zopakujú svoje vedomosti a zistia, aké zmeny nastali v zákone či v účtovných dokladoch.

Čo vás na kurze čaká?
Na úvod je potrebné poznať základné pravidlá stanovené zákonom. Lektor

vám vysvetlí Zákon o účtovníctve, ako pracovať s účtovnými dokladmi. Naučí vás viesť jednotlivé účtovné knihy, spracovávať daňové doklady a pripraviť daňové priznania k DPH a k dani z príjmov fyzických osôb.

Všetci lektori majú dlhoročnú prax, preto vysvetľujú teóriu na praktických príkladoch, s ktorými sa za roky účtovania stretli.

Detailný obsah kurzu:
1. Zákon o účtovníctve
2. Účtovné doklady
3. Majetok
4. Pomocné knihy
5. Peňažný denník
6. Účtovné výkazy
7. Leasing
8. Daňové priznanie

Rozsah kurzu
25 vyučovacích hodín

Čo je zahrnuté v cene?
- skriptá,
- zošit a pero,
- akreditované osvedčenie po absolvovaní kurzu,
- neobmedzený prístup do zákazníckej zóny.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie.

K najčerstvejším novinkám máte prístup aj po absolvovaní kurzu.
Vo vybraných mestách je zabezpečené bezplatné občerstvenie (káva a čaj).

Po úspešnom absolvovaní kurzu "Jednoduché účtovníctvo" získate akreditované osvedčenie a ste pripravený účtovať

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.

Čo na kurze najviac páči doterajším absolventom?

Blanka Murová: "Dozvedela som sa presne to, čo som potrebovala, aj mnoho ďalšieho naviac. Na všetko sme mali dostatok času a prešli sme si podrobne všetky témy.”

Jozef Formánek: “Kurz mal perfektný priebeh. Počas 3 dní som sa naučil viesť Jednoduché účtovníctvo v potrebnej miere, aj keď som sa predtým s účtovníctvom nikdy nestretol.”

Viera Šomšáková: “Kurz splnil moje očakávania, bola som prekvapená kávou, čajom, perom a zošitom. Som veľmi spokojná ako začiatočník, páčili sa mi prebraté veci z praxe.”

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Na stiahnutie:
Zákon o účtovníctve
Opatrenie Ministerstva financií SR

Zobraziť bližší popis

Čo na kurz hovoria absolventi?

Zuzana Bendíková

5 hviezdičky

S celým priebehom som veľmi spokojná, nemám žiadne pripomienky. S lektorkou som maximálne spokojná, hlavne s príkladmi z praxe a precíznosťou.

Eduard Bederka

5 hviezdičky

Kurz mi obnovil vedomosti, oboznámil ma s aktualizáciami a novinkami. Mali sme veľa podnetných skúseností z reálneho účtovníctva od p. lektorky. Lektorka - maximálne pozitívne hodnotím zapracovanie osobných skúseností do výkladu jednotlivých tém.

Kristýna Capri

5 hviezdičky

Kurz bol super, niekedy dosť rýchly, ale to je pochopiteľné vzhľadom k počtu hodín a obsahu učiva. Moc sa mi páčil prístup lektora pána Sýkoru, ktorý mi asi 10x vysvetľoval trpezlivo odpisy až kým som to pochopila. Lektor bol perfektný, veľa príkladov z praxe a aktívne s nami komunikoval, žiaden uspávač hadov.

Jana Škvarilová

5 hviezdičky

Priebeh kurzu prebehol absolútne nad očakávania. Skúsený lektor, výhodou boli jeho poznatky z praxe. Bol veľmi milý, sympatický a skúsený pán. Hodnotím na 1*. Dobre podané učivo, všetko sa dalo pochopiť a odpovedal na všetky naše otázky.

Viera Ursínyová

5 hviezdičky

Kurz ďaleko prevýšil moje očakávania! S priebehom kurzu som bola spokojná, prednášajúci uviedol k teórií vždy praktický príklad. Ľahšie sa mi všetko dalo predstaviť a pochopiť. Lektor bol veľmi profesionálny, znalý a vtipný.

Nikoleta Nováková

5 hviezdičky

Všetko, čo som chcela a potrebovala vedieť k živnosti som sa dozvedela. Mzdy oceňujem! Kurz bol časovo využitý zo strany realizátora a lektora maximálne. Začínal aj končil presne. Lektor sa v problematike skutočne vyznal a ovládal aj na neštandardné problémy odpovedať.

Eduard Bederka

5 hviezdičky

Obnovil mi vedomosti, oboznámil ma s aktualizáciami a novinkami. Kurz bol plný podnetných skúsenosti z reálneho života. Maximálne pozitívne hodnotím zapracovanie osobných skúsenosti lektorky.

Bianka Holocsiová

5 hviezdičky

Kurz bol zaujímavý, naučila som sa veľa nových vecí. Všetko, čo bolo dôležité sme prebrali v tempe, ktorý nám vyhovoval, príklady, ktoré sme riešili boli užitočné, môžeme ich využiť určite aj v zamestnaní. Naša lektorka bola veľmi príjemná, milá, je vidno, že je dobrá v tom čo robí, preberali sme všetko v našom tempe, vždy nám ochotne odpovedala na otázky.

Lukáš Labjak

5 hviezdičky

Kladne hodnotím celý priebeh. Kombináciu, resp. prepájanie teórie a praxe + postrehy kolegov na kurze a fundované odpovede zo strany lektorky. Podľa mňa je aj pozitívom vždy počet účastníkov. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, dobrým tempom, bola schopná vysvetliť veci a ochotná dohľadať informácie, na ktoré bola dopytovaná.

Iveta Pitlíková

5 hviezdičky

Som veľmi spokojná, čo som potrebovala vedieť, to som sa vďaka tomuto kurzu dozvedela. Počas kurzu boli všetky potrebné informácie z oblasti jedn. účt. vysvetlené s pomocou teórie a taktiež z praxe lektorky. Veľkou pomocou do budúcej praxe boli aj ukážky z programu. Lektorka vysvetlila teóriu aj s príkladmi z praxe, bola nápomocná, ochotná vysvetliť aj naviac, vzdelaná so skúsenosťami z praxe, trpezlivá, dávala možnosť pýtať sa.

Veronika Flachbartová

5 hviezdičky

Priebeh kurzu sa mi páčil. Oboznámenie sa s teoretickou časťou a následne dosť rozsiahla praktická časť. Tiež sa mi páčili materiály, ktoré nám agentúra poskytla. Lektorka je odborníčka vo svojom odbore. Snažila sa nám priblížiť problematiku z praxe, takže kurz nebol zameraný len na teóriu. Milá a ochotná zodpovedať každú našu otázku.

Norbert Brand

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania, najmä kvôli úžasnej školiteľke. Kurz bol zostavený dobre. Prešli sme si celú problematiku zo skrípt ale aj praktické príklady.

Daniela Beňová

5 hviezdičky

Naučila som sa ešte viac ako som očakávala. Veľmi sa mi páčil otvorený prístup lektora, občas vtipné poznámky a uvoľnená atmosféra. Odborne vysvetlil a poradil, zodpovedal všetky naše otázky, keď si niečím nebol istý, overil si to z iných zdrojov. Ďakujem.

Anna Pidaničová

5 hviezdičky

Dozvedela som sa množstvo praktických informácií, dobre pripravený učebný materiál s príkladmi a prílohami. Pani lektorka Všetko vysvetlila, poznatky vždy obohatila o svoje skúsenosti, čo považujem za veľké plus.

Lucia Vančo

5 hviezdičky

Kurz dokonale splnil moje očakávania. Na to, že to nie je kurz na PC, lektorka perfektne prepájala teóriu s praxou. Všetky hodiny boli efektívne vyplnené, vhodný pomer teórie a príkladov z praxe.

Simona Gašparíková

5 hviezdičky

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, prebiehal systematicky a témy na seba nadväzovali. Kurz prebiehal v príjemnej, priateľskej atmosfére. Práca lektora bola na výbornú. Uvádzal nám príklady z praxe, ktoré napomohli k pochopeniu problematiky. Ústretový prístup.

Gabriela Magová

5 hviezdičky

Priebeh kurzu bol dynamický, nabitý informáciami, výber informácií bol veľmi dobrý, veľa reálnych prípadov účtovania. Lektorka bola super, výborný výklad, nadchnutá pre to, čo robí, vysvetľovala jednoducho a účelne, ľudský prístup.

Eva Miklánková

5 hviezdičky

Pochopila som teóriu aj prax, veci boli podané jasne, primerane stručne a zrozumiteľne. Kurz je prínosný aj pre úplných začiatočníkov, z kurzu odchádzam s vedomosťami, ktoré si po určitom čase trúfnem použiť aj v praxi. Výborný spôsob vysvetľovania, tzv. "po lopate". Lektorka vysvetlila princípy fungovania jednoduchého účtovníctva, objasnila množstvo príkladov z praxe, učila na konkrétnych príkladoch, poskytla cenné rady do praxe.

Zuzana Tomčalová

5 hviezdičky

Kurz mi dal všetko, čo som potrebovala vedieť o jednoduchom účtovníctve. Dokonca príkladmi z praxe bol obohatený ešte viac, za to som veľmi rada. Lektorka splnila svoju prácu na jednotku. Jednoducho a hlavne zrozumiteľne mi vysvetlila všetko, čo som potrebovala vedieť.

Mgr. Ingrid Kučarová

5 hviezdičky

Kurz prebiehal primeraným tempom aj pre úplného začiatočníka. Zodpovedané boli všetky otázky, obsahovo bol kurz postačujúci na vedenie jednoduchého účtovníctva aj v praxi pre SZČO. Prácu lektorky hodnotím na výbornú - vysvetlenie učiva, v prípade že sme niečo neporozumeli, bolo nám učivo vysvetlené znovu.

Simona Araňošová

5 hviezdičky

Veľmi pozitívne hodnotím lektora, vysvetlil aj viac krát keď sme potrebovali. Čo sme prebrali sme aj hneď uviedli do praxe co je veľké +. Lektor hovoril a vysvetľoval záživne, poradil nám na čo si máme dať pozor.

Pavol Adamka

5 hviezdičky

Zaujímavé a podnetné informácie podané prístupnou (občas priam zábavnou) formou, praktické príklady (možno že by ich chcelo trochu viac). Lektor mal príjemné a bezprostredné vystupovanie + skúsenosti z praxe.

Stanislav Bernát

5 hviezdičky

Priebeh kurzu bol plynulý s praktickými príkladmi spojený s dostatočnou teóriou a možnosťou účtovania jednotlivých príkladov. Práca lektora bola plynulá, odborná, zrozumiteľná s dostatočným vysvetlením problematiky účtovania.

Mgr. Michaela Gábrišová

5 hviezdičky

V kurze bolo dostatočne veľa praktických príkladov a prípadov. Na začiatku kurzu sme si vysvetlili tému, aby sme boli v obraze a následne nasledovalo množstvo príkladov z praxe. Prácu lektora hodnotím kladne. Na každú hodinu pripravený, nielen vedomosťami z účtovníctva ale aj dobrou náladou a vtipnými postrehmi. Kurzu nič nechýbalo, primeraný rozsah aj cena.

Adriana Kľuchtiaková

5 hviezdičky

Kurz mal dobrú štruktúru učiva, bol prehľadný, lektor sa snažil aby sme čo najlepšie porozumeli problematike, ktorej sme sa venovali. Lektor uvádzal aj príklady z praxe, jeho prístup bol veľmi dobrý, ak niekto neporozumel, snažil sa to podať čo najjednoduchšou dormou, kľudne aj viac krát za sebou, kým to klient nepochopil.

Brigita Bajerová

5 hviezdičky

Lektorka bola super, všetko nám vysvetlila, skvelý prístup. Veľmi dobrá výučba. Na 100% splnila moje očakávania.

Ľubica Chládeková

5 hviezdičky

Kurz bol na vysokej profesionálnej úrovni. Veľmi kladne hodnotím aj ľudský prístup lektorky. Som spokojná s priebehom kurzu. Som veľmi spokojná s odborným výkladom, ktorý ponúka p. lektorka

Ľubica Chládeková

5 hviezdičky

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom lektorky, aj s odborným výkladom.

Brigita Bajerová

5 hviezdičky

Pani lektorka bola super, všetko nám vysvetlila na názornom príklade. Veľmi dobrá výučba, vďaka pani lektorke.

Monika Babjaková

5 hviezdičky

S kurzom som maximálne spokojná. Prešli sme si problematiku JÚ systematicky od jednoduchých vecí po najzložitejšie.

Petra Gálfy Cviková

5 hviezdičky

Chcela som vedieť niektoré informácie hlbšie, a to splnilo očakávania. Na kurze bolo dobré vysvetlenie a následné prenesenie do praxe. Pani lektorka ochotne odpovedala na všetky otázky a príklady z praxe.

Martina Miškovičová

5 hviezdičky

Lektorka bola super. Vedela nám na všetky otázky odpovedať, veľa vecí nám povedala z praxe.

Petra Gálfy Cviková

5 hviezdičky

Chcela som vedieť niektoré informácie hlbšie, a to splnilo očakávania. Dobre vysvetlenie a následné prenesenie do praxe.

Barbora Straková

5 hviezdičky

Lektor príjemný, vedel dobre vysvetliť a pomôcť v nepochopených veciach.

Ing. Lucia Michalcová

5 hviezdičky

S lektorkou sme prebrali všetky témy, či už z teoretického hľadiska alebo aj zaujímavými príkladmi z praxe + výpočty. Zaujímavá bola aj domáca úloha, na ktorej som si precvičila príklad na skúšku. lektorka bola milá, príjemná, ochotná zopakovať nepochopené veci, znalá v oblasti účtovníctva aj z praxe.

Lenka Kalmárová

5 hviezdičky

Na kurze som dostala objasnené veci, ktoré som potrebovala vedieť, taktiež aj iné príklady z praxe s užitočnými informáciami. Práca lektora super, vždy vysvetlené všetko tak, aby všetci rozumeli. Fakt skvelá práca. Spokojnosť nadovšetko. Kurz bol nad očakávanie.

Jana Ovšonková

5 hviezdičky

Na kurze som sa dozvedela ako sa účtuje v JÚ a všetky základné pojmy a dôležité dokumenty. Kurz prebiehal od základov k príkladom z praxe, čiže teoretické znalosti boli podložené s praktickými príkladmi. Pán Sýkora je odborník. Je vidieť, že sa v danej oblasti a problematike pohybuje už mnoho rokov, a teda sa môže podeliť o svoje vedomosti a skúsenosti, čo a počas kurzu robil. Ďakujem za kurz, ktorý mi otvoril obzory v téme, nakoľko plánujem začať podnikať.

Lucia Martanovičová

5 hviezdičky

Kurz splnil očakávanie na 100% . Naučila som sa to, čo mi bolo doteraz cudzie. Lektorka nás naučila všetko, čo sme potrebovali vedieť, aby sme sa dostali do obrazu.

Kristína Kucserová

5 hviezdičky

Pani lektorka bola milá, na každú jednu otázku nám odpovedala bez problémov. Učivo podala tak aby to každý pochopil. S priebehom kurzu som bola nadmieru spokojná.

Nikoleta Harsányiová

5 hviezdičky

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Informácie boli podané zrozumiteľne v dostatočnom rozsahu. Učebná osnova taktiež vyhovujúca. Učivo vysvetlene aj na praktických príkladoch.

Ing. Jarmila Balážová

5 hviezdičky

Efektívny, jasný a vhodný priebeh kurzu. Lektorka mala aktívny prístup, príklady z praxe, dobrú znalosť danej problematiky. Z jej strany snaha o vysvetlenie tak, aby to všetci pochopili.

Gabriela Katonáková

5 hviezdičky

Učivo bolo vysvetlené veľmi profesionálne. Všetky otázky boli zodpovedané, a aj rôzne špecifické situácie na ktoré sme boli zvedavé

Michaela Holá

5 hviezdičky

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Bol nám poskytnutý priestor na akékoľvek otázky a k ním nám boli dané aj odpovede. Oceňujem študijne materiály, ktoré nám boli poskytnuté. Prácu pani lektorky hodnotím veľmi pozitívne a najmä si vážim ochotu pri riešení problematiky, ako aj jej trpezlivosť a prístup.

Magdaléna Véghová

5 hviezdičky

Kurz som si vybrala na základe hodnotení účastníkov a splnil moje očakávania, nemám pripomienky.

Ľubica Černá

5 hviezdičky

Pani lektorka má bohaté a odborné vedomosti a praktické skúsenosti v danej oblasti. Všetko nám zrozumiteľne vysvetlila, osobne som to učivo pochopila bez problémov. S kurzom som bola nadmieru spokojná.

Tamara Plačková

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania nadmieru, všetko bolo zrozumiteľne vysvetlené, úžasný ľudský prístup lektorky.

Michaela Šajbenová

5 hviezdičky

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, príjemná atmosféra. Možno by som pridala jeden deň, aby sme si ukázali účtovníctvo aj v programe. Pani lektorka vysvetlila všetko veľmi zrozumiteľne a jednoducho, bola veľmi milá a ochotná, rozprávala nám aj konkrétne príklady z praxe.

Barbara Pácalová

5 hviezdičky

Dobrá lektorka, pútavý výklad, dostatok informácií, trošku krátka dĺžka. S lektorkou som veľmi spokojná, príjemné vystupovanie, dobré vysvetlenie.

Ing. Jana Domonkošová

5 hviezdičky

Vynikajúca lektorka, plne vedela zodpovedať na všetky otázky, celý čas vedela udržať pozornosť účastníkov.

Jeanetta Šipková

5 hviezdičky

Kurz hodnotím pozitívne, prebiehal v priateľskej atmosfére, teória sa vhodne striedala a dopĺňala množstvom praktických príkladov.

Blanka Murová

5 hviezdičky

Presne to, čo som potrebovala, tak som sa dozvedela a aj mnoho ďalšieho naviac. Na všetko sme mali dostatok času a prešli sme si podrobne všetky témy. Vďaka

Lenka Salnická

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania. Učivo vysvetlené "po lopate", skvelé príklady z praxe, milá pani lektorka :) V kurze je veľký priestor na otázky a ich zodpovedanie, dostatočne veľké množstvo materiálov a pomôcok, vysvetlené témy dopodrobna. Práca lektora je na 1*

Ester Orthová

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania, lektorka vysvetľovala veci veľmi zrozumiteľne, takže všetkému som pochopila.

Dušan Janoťák

5 hviezdičky

Som spokojný s priebehom kurzu, splnil moje očakávania, naučil ma novým informáciam a nemám žiadne výhrady. Som spokojný s dostatočným štúdijíným materiálom, s čím som nepočítal. Som spokojný aj s rozvrhom. V kurze je jednoduché laické vysvetlenie učiva a milý prístup.

Zuzana Jarabincová

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania. Jednoducho vysvetlené, žiadne zbytočne nezrozumiteľné poučky, ale príklady z praxe. Na kurze je priateľská atmosféra, dobrý výklad na naše otázky, pochopili sme z výkladu pani lektorky hneď. Lektorka je milá, skúsená vo svojom obore, na naše otázky reagovala pohotovo a aj navyše sa nám snažila zistiť informácie, ktoré sa účtovníctva netýkali.

Jozef Formánek

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania nadmieru. Kurz mal perfektný priebeh. Počas priebehu 3 dní som sa naučil viesť Jednoduché účtovníctvo v potrebnej miere, predtým som sa s účtovníctvom nikdy nestretol . Okrem všetkej potrebnej teórie som sa dozvedel aj mnoho podstatných informácií z praxe. Lektorka je z praxe. Profesionálny priebeh prednášania pochopí to aj človek, ktorý sa nikdy predtým z účtovníctvom nestretol.

Juraj Camber

5 hviezdičky

S kurzom som bol spokojný. Lektorka vysvetlila všetko potrebné jednoducho a pochopiteľne.

Denisa Horínková

5 hviezdičky

Kurz bol vedený na profesionálnej úrovni, lektor vysvetlil všetky nejasnosti a zodpovedal všetky otázky. Lektor viedol kurz na vysokej úrovni, podrobne popísal všetky účtovné prípady.

Mgr. Andrea Sotáková

5 hviezdičky

Priebeh kurzu sa mi páčil, pretože bola uvoľnená atmosféra. Pani lektorka bola príjemná, vedela nám odpovedať na všetky naše otázky. Jej práca sa mi páčila, pretože používala príklady z praxe a lepšie sa to chápalo.

Ing. Anna Hanuliaková

5 hviezdičky

Kurz jednoduchého účtovníctva mi dal veľa odpovedí na mnohé moje otázky z praxe, lektorka veľmi ochotná, odporúčam všetkým, kto takýto kurz potrebuje.

Ing. Daša Popluhárová

5 hviezdičky

Kurz bol bohatý hlavne na praktické príklady. Lektorka poskytla veľa praktických informácií, ochotná odpovedať na otázky.

Miroslava Hrčková

5 hviezdičky

Prednášajúci do detailov vysvetlil danú problematiku. Lektorka bola vynikajúca. Áno, dozvedela som sa veľa zaujímavých informácií.

Alžbeta Lipárová

5 hviezdičky

Kurz bol výborne pripravený, dostali sme štúdijné materiály, kde síce boli nejaké chybičky, ale pani lektorka nás na tie chyby upozornila a pomohla nám ich opraviť.

Mgr. Zuzana Šenkáriková

5 hviezdičky

Priebeh kurzu na úrovni, páči sa mi, že boli riešene aj otázky z praxe, maximálna spolupráca lektora s klientmi.

Marcel Kellner

5 hviezdičky

Mám základ,porozumel som princípom a viem, kde mám hľadať informácie. Bolo to náročné kvôli veľkému množstvu informácií ale prestávky boli primerané.

Mgr. Anna Holendová

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som začiatočníčka a dozvedela som sa veľa nového, čo určite využijem. S kurzom aj s p. lektorkou som bola spokojná.

Ing.Denisa Czabanyová

5 hviezdičky

Kurz sa mi veľmi páčil, dal mi naozaj veľa. Pani lektorka Štepanayová bola vynikajúca, veľmi pekne zrozumiteľne všetko vysvetlila. Bola som nad mieru spokojná a určite ho odporúčam.

Mária Habánová

5 hviezdičky

Kurz prebehol podľa očakávania, na otázky bolo zodpovedané, lektorka vysvetľovala tak, aby sme všetko pochopili. Pripomienky nemám.

Lucia Kvasnicová

5 hviezdičky

Veľmi dobré vysvetľovanie pani lektorky, páčili sa mi konkrétne príklady z jej praxe. Človek si to vie hneď osvojiť, uvedomiť, čo sa tým príkladom myslí.

Monika Ráková

5 hviezdičky

Pani lektorka bola úžasná a trpezlivo vysvetlila všetky nezrovnalosti. Odporúčam každému začínajúcemu podnikateľovi.

Petra Španková

4 hviezdičky

Na kurze som sa naučila viac ako na strednej škole. Praktické príklady možno viac prebrať a rôzne prípady účtovania. Lektorka profesionálne viedla výučbu.

Viera Šomšáková

5 hviezdičky

Áno, kurz splnil moje očakávania, bola som prekvapená kávou, čajom, perom a zošitom. Som veľmi spokojná ako začiatočník, páčili sa mi prebraté veci z praxe. Profesionálna práca lektorky.

Lucia Krišandová

5 hviezdičky

Som spokojná s obsahom kurzu, postupne sme prešli všetkými náležitosťami, ktoré sú potrebné pri vedení jednoduchého účtovníctva. Lektorka má príjemné a profesionálne vystupovanie. Zrozumiteľne vysvetľuje danú problematiku.

Marcela Ragačová

5 hviezdičky

S kurzom som bola veľmi spokojná, dostali sme dostatok študijných materiálov. Lektorka bola milá, ústretová a naučila nás veci, ktoré sa nám v živote zídu.

Katarína Hercegová

5 hviezdičky

Tempo priebehu kurzu mi vyhovovalo. Zodpovedali sa moje dotazy. Bola som veľmi spokojná. Lektorka na vysvetlenie použila veľa príkladov z praxe.

Svetlana Kurucová

5 hviezdičky

Na kurze som získala viac vedomostí ako som si myslela pred začiatkom kurzu, že získam :) Lektor vysvetľoval zrozumiteľne, keď sme nerozumeli, ochotne vysvetlil. Veľa nových informácií sme získali, dobre vysvetlené učivo. Lektor má prehľad o danej problematike.

Eva Krnáčová

5 hviezdičky

Kurz bol vedený veľmi profesionálne a celý priebeh bol v zmysle metodiky. Veľmi dobrý a odborný výklad, praktické príklady.

Edita Miklášová

5 hviezdičky

Kurz prebiehal v dobrej a profesionálnej atmosfére. Pani lektorka vysvetlila jednoduché účtovníctvo na vysokej úrovni. Veľmi ma potešili aj príklady z praxe. Na všetko, čo sme sa opýtali, odpovedala.

Adriana Vlčková

5 hviezdičky

Som veľmi spokojná s priebehom kurzu. Kurz naplnil moje očakávanie. Učivo bolo podané na vysokej úrovni. Atmosféra na kurze bola veľmi príjemná. Lektorka bola super, ochotná poradiť, vysvetliť.

Andrea Krovinová

5 hviezdičky

Som úplne spokojná. Kurz prebiehal úplne super, na výučbu nemám pripomienky, páčili sa mi aj študijné materiály, ktoré sme dostali. Práca lektorky bola veľmi dobrá, oceňujem používanie aktuálnych informácií, ľudský prístup.

Ing. Michaela Hlaučová

5 hviezdičky

Kurz určite splnil očakávania. Získala som nové informácie. Kurz prebiehal skvelou formou - oceňujem možnosť kedykoľvek klásť otázky počas prednášky, riešenie praktických príkladov je plusom v kurze. Lektor je profesionál a tak aj prebiehal kurz - na vysokej úrovni. Prístup ku každému účastníkovi jednotlivo podľa potrieb.

Květa Kucharová

5 hviezdičky

Kurz mi dal veľa z problematiky, v ktorej chcem pracovať. Na kurze sa mi veľmi páčilo. Lektor bol vynikajúci, vždy vysvetlil všetko, čo bolo potrebné a na čo sme sa pýtali.

Zuzana Baráková

5 hviezdičky

Kurz bol výborný, zrozumiteľný výklad, učebné pomôcky veľmi dobre spracované. Priebeh plynulý, nadväzný, uvítala by som o jeden - dva dni dlhší. Výborná práca lektora, výklad, človek z praxe. Vysoko oceňujem prístup a prácu so "žiakmi".

Beáta Vidová

5 hviezdičky

Kurz bol veľmi zaujímavý, veľa som sa naučila. Jednoduché účtovníctvo je veľmi obšírne, ale budem si vedieť nájsť problematiku podľa informácií pani lektorky. Lektorka bola výborná, zrozumiteľné vysvetľovanie, ochotná vysvetliť a odpovedať na dotazy účastníkov.

Viera Košútová

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania, som spokojná. Kurz prebiehal plynulo a bolo nám všetko vysvetlené aj praktickými príkladmi, ktoré mi veľmi pomohli. S lektorom som veľmi spokojná, lektorka bola ústretová s profesionálnym prístupom.

Michaela Hlaučová

5 hviezdičky

Kurz určite splnil moje očakávania, získala som užitočné informácie. Kurz prebiehal skvelou formou - oceňujem možnosť kedykoľvek klásť otázky počas kurzu, riešenie praktických príkladov bolo plusom. Lektor je profesionál a tak aj prebiehal kurz - na vysokej úrovni. Oceňujem prístup ku každému účastníkovi jednotlivo podľa potrieb a poskytnutie materiálov aj k špecifickým účtovným jednotkám. Tento kurz by som odporučila na rozšírenie obzoru v danej problematike zúčastnila by som sa aj iného kurzu organizovaného agentúrou JASPIS.

Dominika Kendrová

5 hviezdičky

Na kurze sme sa naučili základy jednoduchého účtovníctva, riešili sme veľa praktických účtovných prípadov, čo oceňujem najviac. Lektorka bola veľmi ústretová, vysvetlí aj viackrát, udáva veľa praktických, resp. reálnych príkladov a prípadov. Kurz by som odporučila aj známemu nakoľko za tri soboty sa človek dostane do obrazu v problematike :-). Celkovo som s kurzom spokojná.

Mgr. Rebeka Kovácsová

5 hviezdičky

Spokojnosť s lektorkou aj kurzom. Veľmi profesionálny prístup, skvelá orientácia lektora v účtovníctve a zákonoch. Výborné podanie pre laikov, tolerantný prístup k začiatočníkom. Možno by som pridala ešte jeden deň výučby kvôli praxi.

Lenka Girgošková

5 hviezdičky

Na kurze bolo všetko podrobne vysvetlené. Kurz prebiehal plynulo, mali sme dostatok času na utriedenie informácií. Práca lektorky bola výborná. Vďačne odpovedala na každú otázku, vypovedala každý problém, znázornila príkladmi. Veľmi príjemná.

Adrián Vondra

4 hviezdičky

Som úplne spokojný. Cvičili sme dosť. Lektorka odpovedala a všetky naše otázky. Je vidieť, že je odborníčka a o danej téme vie asi všetko, čo sa dá vedieť.

Silvia Žiaková

5 hviezdičky

Páčili sa mi praktické príklady, vysvetľovanie na základe dlhoročných skúseností lektorky a poukázanie na najčastejšie situácie.

Lucia Baliaková

4 hviezdičky

Áno splnil, aj keď mohol by byť na viac dní kvôli mnohým informáciám. Na kurze sa mi páčilo a to hlavne, že sme preberali teóriu, ale aj praktickú časť. Pretože na tých príkladoch sa človek najviac naučí. Lektorka bola úžasná, prezentovala nám príklady z jej života.

Petra Kufelová

5 hviezdičky

Kurz bol nad moje očakávania. Najskôr prebiehal výklad a potom otázky a skúsenosti z praxe. Lektorka je skúsená, na otázky vždy vedela odpovedať a pridala aj postrehy z praxe. Veľmi oceňujem jej prácu.

Mgr. Janka Samotná

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania. S prácou lektora som veľmi spokojná, lektorka je veľmi ústretová, vie k teoretickým znalostiam uviesť príklady z praxe, čo veľmi pomáha pri učení.

Mgr. Mária Salnická

5 hviezdičky

Skvelé odborné prednášanie, praktická časť, príklady, jasný, zrozumiteľný výklad lektorky z praxe. Skvelá atmosféra na kurze. Vysoko oceňujem jej snahu o čo najvyššie spektrum informácii.

Miriam Holešovská

5 hviezdičky

Lektorka bola výnimočná - mala veľmi dobrý výklad učiva, ktorý som aj ja ako laik chápala.

Eva Valachová Čirková

5 hviezdičky

Kurz má dobre zostavenú osnovu - cez teóriu po výpočet príkladov. Je dobre zostavený aj pre úplných začiatočníkov. Lektorka vysvetľovala prehľadne, používala veľa príkladov z praxe a odpovedala na všetky kladené otázky.

Svetlana Ďurčáková

5 hviezdičky

Páčilo sa mi, že bol kurz praktický orientovaný. Prešli sme rôzne prípady, ktoré sa v praxi vyskytujú. Plus sme mali dosť priestoru na vlastné otázky. Lektorka bola skúsená, aj organizačne bol priebeh kurzu veľmi dobrý.

Zuzana Kabzanová

5 hviezdičky

Lektorka rada a pohotovo odpovedá na otázky, vysvetlí aj viac krát ak treba. Učebné materiály sú výborné.

Nikoleta Kolarovičová

5 hviezdičky

Perfektný prístup lektora, nebolo nás veľa, jednoduché vysvetlenie aj pre úplných začiatočníkov.

Lucia Mathesová Spielböcková

4 hviezdičky

Veľmi by som ešte aj touto cestou chcela pochváliť piatkové školenie a najmä prednášajúceho. Máte výborných školiteľov, neporovnateľne kvalitnejších ako som stretla na iných kurzoch. Na tomto sme sa počas prestávok zhodli minimálne traja. Veľka pochvala. Školenie mi dalo viac ako som očakávala.

Katarína Fusatá, Prievidza

5 hviezdičky

Touto cestou by som chcela vyjadriť potešenie ku kurzu Jednoduché účtovníctvo v Prievidzi. Pani lektorka Ing. Košťálová je skvelá odborníčka s úžasným prístupom.

Slávka Pavlíková

5 hviezdičky

Chcem sa poďakovať za zorganizovanie tohto kurzu, lektorka nás uviedla do základov, vďaka jej vedomostiam, veľmi dobrým prezentačným schopnostiam a hlavne skúsenostiam z praxe bol kurz na veľmi dobrej úrovni.

Kde najbližšie školíme?

Jednoduché účtovníctvo

Ďalšie kurzy, ktoré sa Vám môžu hodiť

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.