Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Online konzultácie
5 hviezdičiek 1 hodnotenie

Online konzultácie sú určené pre tých, ktorí si chcú prehĺbiť odborné vedomosti z rôznych oblastí miezd a personalistiky.

kurz mzdy a personalistika

Ste mzdár/personalistka a potrebujete získať nové vedomosti z niektorej oblasti mzdového účtovíctva? Nemáte však toľko času, aby ste mohli absolvovať odborné školenie z danej problematiky? Využite možnosť získať potrebné informácie od odborného lektora online, prostredníctvom služby skype, viber či gruveo.


 

Celková dĺžka online konzultácie závisí od rozsahu preberanej problematiky. Obsah školenia prispôsobíme Vaším požiadavkám. Lektor si pripraví pre Vás potrebné materiály, ktoré budete mať sprístupnené priamo vo Vašej zákazníckej zóne.

Oblasti:
1. Cestovné náhrady
2. Exekúcie a zrážky zo mzdy
3. Sociálne a zdravotné poistenie
4. Zákonník práce
 
Po dohode s lektorom Vám vieme pripraviť online školenie aj na iné témy týkajúce sa problematiky miezd a personalistiky. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na našej emailovej adrese jaspis@jaspis.sk.

 
Zobraziť bližší popis
Martina Švaňová

garant kurzu

Martina Švaňová

Dlhoročné skúsenosti v oblasti miezd a personalistiky. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti pracuje ako HR Specialista v súkromnej spoločnosti. V minulosti pôsobila na pozícii vedúcej oddelenia práce a miezd. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľudmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Petra Polakovičová

5 hviezdičky

Preopakovala som si podvojné účtovníctvo a najmä dostala som veľa postrehov a pripomienok z praxe od lektorky. Kurz prebiehal v dobre nálade a atmosfére. Prechádzali sme jednotlivými učt. triedami a pani lektorka ich doplnila príkladmi z praxe, čo hodnotím ako najväčšie pozitívum. Možno by som zvážila, či dať DPH školenie ako časť kurzu podv. učt. aj napriek tomu, že by stálo viac a trvalo dlhšie.

Kde najbližšie školíme?

Online konzultácie

Individuálny termín pre klientov
termín neurčený
mesto: Slovensko (mapa)

prihlásiť sa (49,00 €)

voľné miesta: 3

Ďalšie kurzy, ktoré sa Vám môžu hodiť

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.