Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Mzdy - odporúčané balíčky kurzov

Ľavou zadnou zvládnete základy miezd, personalistiku, zákonník práce a iné zákony súvisiace s touto problematikou. Reálne situácie a množstvo príkladov z praxe.

-názov kurzu-

Mzdy a personalistika - Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú so mzdami praktické skúsenosti a chcú sa naučiť viesť mzdovú agendu, prípadne pre ľudí, ktorí si svoje vedomosti chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť. Je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

Mzdy pre pokročilých - Máte už s mzdami a personalistikou skúsenosti, no túžite byť vo svojej práci lepší? Rezervujte si miesto na kurze pre pokročilých mzdových účtovníkov, kde sa pozrieme na náročnejšie problémy pri vedení mzdovej agendy.

 

Spracovanie miezd na PC - Ušetrite v hektickom období spracovania miezd čas a spracovávajte ich na počítači. Naši lektori vás naučia všetky kroky, ktoré potrebujete k samostatnej práci s mzdovým programom Olymp alebo Pohoda.

Základy personalistiky - Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí začínajú kariéru v personalistike, prípadne pre ľudí, ktorí potrebujú základnú orientáciu v personálnej oblasti.

Zákonník práce - Školenie je určené pre personalistov, manažérov, HR špecialistov, mzdových účtovníkov, jednoducho každému, kto má potrebu, či chuť zorientovať sa v problematike pracovnoprávnych vzťahov.

Martina Švaňová

garant kurzu

Martina Švaňová

Dlhoročné skúsenosti v oblasti miezd a personalistiky. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti pracuje ako HR Specialista v súkromnej spoločnosti. V minulosti pôsobila na pozícii vedúcej oddelenia práce a miezd. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľudmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Kde najbližšie školíme?

Mzdy - odporúčané balíčky kurzov

Ďalšie kurzy, ktoré sa Vám môžu hodiť

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.